Części zamienne do Apple

Części zamienne do Apple

Jakie części zamienne oferujemy?  Jaka jest różnica między częściami zamiennymi A +, A ++ lub A +++?

W naszym e-sklepie oferujemy części zamienne do iPhone'a tylko w kategoriach jakości A ++ i A +++. Dla jasności wymienimy również części zamienne kategorii A +, ale nie znajdziesz ich w naszej ofercie ze względu na wysoki wskaźnik awaryjności:

 • A + - bardzo niskiej jakości części zamienne, które nie zostały użyte do produkcji materiałów wysokiej jakości, charakteryzują się wysokim wskaźnikiem awaryjności (20-30%) i bardzo niską żywotnością (np. Wyjątkowo małą liczbą cykli ładowania akumulatorów).
 • A ++ - części zamienne średniej jakości produkowane przy użyciu materiałów o nieodpowiedniej lub normalnej jakości, funkcjonalność jest zapewniona, ale mogą wystąpić różnice (np. Zmniejszona jasność wyświetlaczy LCD, spektrum kolorów itp.), Jakość odpowiada poziomowi cenowemu; jakość odpowiednia do napraw starszych modeli.
 • A +++ - części zamienne o bardzo wysokiej jakości, alternatywy do części oryginalnych, podobnych lub identycznych materiałów zostały użyte do ich produkcji, a części zamienne przeszły dodatkową kontrolę, funkcjonalność jest zapewniona na bardzo wysokim poziomie, odpowiednia również do naprawy aktualnych i najnowszych modeli.

Wszystkie oferowane przez nas części do iPhone'a objęte są 24-miesięczną gwarancją prawną. Rzeczywiste projekty produktów mogą się nieznacznie różnić w zależności od czasu sprzedaży, zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy.

Jakość A ++ 

Naprawa starego iPhone'a za kilka złotych? To nie ma znaczenia, że iPhone jest używany od kilku lat, ale że jest uszkodzony, a nawet zepsuty. Czy chciałbyś, aby działał w rozsądnej cenie bez autoryzowanego serwisu? Właśnie dla Ciebie jesteśmy gotowi  zaoferować części zamienne w jakości A ++ . Kategoryzacja części zamiennych nie podlega oficjalnym standardom, jest to nasza subiektywna ocena na podstawie informacji i weryfikacji naszych dostawców.

Co rozumiemy jako części zamienne w jakości A ++  ? Są to zupełnie nowe i nieużywane produkty, takie jak wyświetlacze LCD lub baterie zapasowe,  ale nie są to części od autoryzowanych centrów serwisowych. Ze względu  na jakość A ++ funkcjonalność  tych części zamiennych  jest  zapewniona na poziomie podstawowym, a ich jakość odpowiada poziomowi ceny. Na przykład dzięki tym częściom zamiennym wyświetlacz LCD może prawie niedostrzegalnie rozmazać kolory w przeciwieństwie do oryginału lub zmniejszyć jasność.

Jakość A +++ 

Czy jest problem z twoim iPhonem? Czy masz zepsuty wyświetlacz, musisz wymienić baterię lub też twój ukochany telefon ma inną wadę? Możesz zdecydować się na autoryzowany serwis lub skorzystać z części zamiennych  w jakości A +++ , które są oferowane w naszym e-sklepie. Oznaczenie A +++ nie podlega oficjalnej kategoryzacji; jest to subiektywna ocena jakości oparta na doświadczeniu i referencjach naszych dostawców.

Co więc oznaczają części zamienne  A +++ ? Oryginalne części zamienne są dostępne tylko w autoryzowanych centrach serwisowych, podczas gdy części zamienne  w jakości A +++  są prawie nie do odróżnienia od oryginalnych, w rozsądnej cenie. Jest to całkowicie nowy, nieużywany i nienaprawiany towar najwyższej jakości, wykorzystujący identyczne lub podobnej jakości materiały w produkcji jak oryginał. Te części zamienne gwarantują wysoki poziom funkcjonalności.

Zwrot towaru 

Zakupione towary nie spełniają Twoich oczekiwań? Czy kupiłeś produkt do innego modelu?

 • Jeśli otrzymałeś towar i nie jesteś zadowolony, skontaktuj się z nami natychmiast i dostarcz towar do naszego sklepu VS EXIM, ul. ZEGLUGI WISLANEJ, nr 5, lok. 94, WARSZAWA, kod 03-043 nie później niż 14 dni po zakupie towaru.
 • Możesz odstąpić od umowy w ciągu 14 dni bez podania przyczyny (towary, który jednak nie jest dla ciebie, nie pasuje do Twojego pomysłu na zakup, nieodpowiedni prezent, niezgodny model itp.).
 • Prześlemy pieniądze za dostarczony towar na twoje konto bankowe jak najszybciej i nie później niż 14 dni od dostarczenia towaru do naszego fizycznego punktu.
 • Zwracając towar zalecamy prawidłowe zapakowanie towaru, przy dostawie do naszego sklepu wybieramy również odpowiedni sposób transportu, nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za uszkodzenie towaru, które byłoby spowodowane niewłaściwym transportem towaru.
 • Zwracane towary nie mogą wykazywać oznak ciągłego użytkowania, zużycia lub uszkodzeń.
 • Towary muszą być w stanie umożliwiającym ich odsprzedaż, w przeciwnym razie VS EXIM może obciążyć Cię opłatą za przywrócenie towarów.
 • Towar może zostać odrzucony do akceptacji, jeśli był używany, jest uszkodzony lub wykazuje oznaki użytkowania i zużycia.
 • Koszty zwracanego towaru zostaną oszacowane indywidualnie i uwzględnione w kwocie za zwracany towar.
 • Towar nie może zostać zwrócony, jeżeli został zmodyfikowany zgodnie z życzeniem konsumenta lub dla jego osoby, lub jeśli był to żądany i specjalnie zamówiony element zgodnie z życzeniem konsumenta, który nie znajduje się często w ofercie sprzedawcy.
 • Nie ma również możliwości zwrotu towarów o charakterze osobistym, które zostały wyjęte z opakowania i nie można ich zwrócić ze względów higienicznych.
 • Nie można zwrócić łatwo psujących się towarów lub towarów, które po dostarczeniu zostały bezpowrotnie zmieszane z innymi towarami. 
 • Nie ma możliwości zwrotu towarów, które były po raz pierwszy użyte przez wprowadzenie kodu aktywacyjnego lub PIN, którego nie można ponownie wprowadzić.
 • Nie ma możliwości zwrotu towarów, które zostały celowo uszkodzone przez konsumenta lub zostały uszkodzone w wyniku niewłaściwego użytkowania, działania lub uszkodzenia przez osobę trzecią.
 • Wyjątek stanowią towary, w których odstąpienie od umowy jest wyraźnie uzgodnione.
 • Nie wahaj się skontaktować z nami na wszelkie pytania, wszystkie sprawy będą rozpatrywane indywidualnie, ku zadowoleniu klienta.

Gwarancja na części zamienne 

Gwarancja nie obejmuje baterii i części zamiennych bez znaków kontrolnych dostawcy (nalepki z datą lub pieczęcią). Jeśli otrzymałeś część zamienną bez odpowiedniego oznaczenia, skontaktuj się z nami natychmiast (tel .: 733 010 900, e-mail: sklep@vs-exim.pl).

Gwarancja na baterię

Jak działa gwarancja na baterię? Co obejmuje gwarancja?

Zapewniamy standardową 24-miesięczną gwarancję na akumulator dla przeciętnego użytkownika  , w którym to czasie akumulator powinien zapewnić normalne działanie. Ważne jest jednak zwrócenie uwagi na różnicę między gwarancją a żywotnością baterii.

Gwarancja dotyczy zużytych materiałów, procesów technicznych i produkcyjnych, np. wycieki baterii w czasie gwarancji, nie mają tej samej wysokości na całej długości, odkształcą się itp.

Gwarancja na baterię nie obejmuje jej żywotności i pojemności, która zmniejsza się z każdym ładowaniem, ponieważ jest to naturalna cecha baterii. Normalne użycie baterii telefonu działa z pełną mocą przez około 6-12 miesięcy (około 500 cykli ładowania), a następnie żywotność baterii zaczyna się obniżać, nawet po tym okresie może szybko stracić pojemność. Nie jest to jednak wada produkcyjna, lecz charakterystyka samego akumulatora.

Jak więc należy dbać o nowoczesne baterie litowe?

Przed pierwszym użyciem telefonu komórkowego zaleca się pełne naładowanie akumulatora, po naładowaniu odłącz go od ładowarki i pozostaw na około godzinę. Po tym czasie ponownie podłącz telefon do ładowarki i naładuj do maksimum. Pozwoli to zmaksymalizować ładowanie akumulatora. Nie zaleca się ładowania akumulatora do 100% na następny cykl ładowania. Podobnie, nie pozwól, aby telefon się całkowicie rozładował, wystarczy całkowite rozładowanie, a kolejne ładowanie akumulatorów tego typu szkodzi. Każde pełne ładowanie skraca nawet żywotność baterii o około 1 cykl ładowania.

Ile wytrzyma bateria?

Bateria osiąga doskonałą wydajność do około 500 cykli ładowania podczas użytkowania, a pojemność jest znacznie zmniejszona. Aby zapewnić dobrą żywotność baterii, zaleca się utrzymywanie poziomu naładowania między 20-90% w ciągu dnia.

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl