O firmie

 

 

 

Jesteśmy wyłącznym i autoryzowanym dystrybutorem na rynku Polskim takich marek jak Berger i Pixio oraz współdystrybutorem marki Aurora.

Posiadamy w swojej ofercie największe ciekawostki na rynku Polskim, zachęcamy więc do jak najczęstszych odwiedzin naszej strony w celu śledzenia nowości z dziedziny elektroniki, interaktywnych zabawek, sportu itp.
 

 

 

NASZA MISJA

Za cel postawiliśmy sobie rozpowszechnianie gamy produktów wysokiej jakości na naszych rynkach. Robimy to, aby zadbać o potrzeby klienta i usatysfakcjonować go najlepszym możliwym asortymentem. Zawsze upewniamy się, że wszystko, co oferujemy, spełnia wyjątkowe standardy rynku.

 

NASZA HISTORIA

Grupa EXIM została założona jako firma dystrybucyjna w 2001 roku w Pradze (Republika Czeska) przez rodzinę i od tego czasu pozostaje firmą rodzinną.

Przez następne 18 lat staliśmy się międzynarodową, wielokulturową, rodzinną grupą firm z biurami w Czechach, Polsce, Bułgarii, na Węgrzech, w Rumunii i na Ukrainie. Każde biuro jest indywidualną jednostką, ale jednocześnie jesteśmy jedną silną grupą.

Jesteśmy dumni z tego, że nazywamy się godnym zaufania partnerem. W ciągu kilkunastu lat współpracy z naszymi klientami i dostawcami udowodniliśmy, że jesteśmy świetnym przyjacielem w biznesie oraz że zawsze trzymamy się naszych wartości, którymi są zaufanie i osobiste relacje ze wszystkim. Naszym celem są długoterminowe relacje biznesowe.

 

WYKORZYSTUJEMY NASZE WARTOŚCI RODZINNE W PROWADZENIU BIZNESU

Dlatego nasi klienci pozostają zadowoleni z naszej współpracy już przez dwie dekady.

Mimo, że jesteśmy dojrzałą firmą, wciąż pozostajemy młodzi i energiczni, zawsze szukamy nowego i ciekawego sposobu na poprawę siebie.

 

 

 

Napisz do Nas, jeżeli inetresują Cię ciekawostki,

których nie ma jeszcze na rynku Polskim, a

dostaniesz jednorazową zniżkę 50% na ten produkt,

jeżeli wprowadzimy go do swojej oferty! 

 

 

 

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl