Aktualności

Targi AGD/RTV

Targi AGD/RTV

12 października 2019

W dniu 12.10.2019 odbyły się Targi AGD/RTV zorganizowane przez naszego partnera, firmę Lider Hurt w mieście Starachowice.
W ramach tej edycji targów branży AGD & RTV mieliśmy okazję zaprezentować szerokie portfolio najnowszych produktów marki Aurora, której jesteśmy wyłącznym współdystrybutorem w Polsce.
Targi RTV i AGD Lider to jedno z najważniejszych wydarzeń branży RTV i AGD w Polsce, którego pierwsze edycje okazały się wielkim sukcesem, udział w nich wzięło kilkuset przedstawicieli branży RTV/AGD.

Czytaj więcej
Targi Electronics Show 2019

Targi Electronics Show 2019

10 maja 2019

W dniach 10-12 maja w Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo odbyły się targi Electronics Show 2019 prezentujące atrakcje z obszaru nowych technologii i przegląd najnowszych światowych trendów. Partnerem strategicznym wydarzenia był MediaMarkt.

Czytaj więcej

Nasza misja

Misją naszej firmy jest dostarczanie klientom nowoczesnych, ekskluzywnych towarów w niskich cenach, aby każdy w Polsce miał możliwość korzystania z najlepszych produktów i technologii światowych!

Za cel postawiliśmy sobie rozpowszechnianie gamy produktów wysokiej jakości na naszych rynkach. Robimy to, aby zadbać o potrzeby klienta i usatysfakcjonować go najlepszym możliwym asortymentem. Zawsze upewniamy się, że wszystko, co oferujemy, spełnia wyjątkowe standardy rynku.

Posiadamy w swojej ofercie największe ciekawostki na rynku Polskim, zachęcamy więc do jak najczęstszych odwiedzin naszych ofert w celu śledzenia nowości z dziedziny elektroniki, interaktywnych zabawek, sportu itp.