Współpraca

Współpraca

Program dla dealerów przez wiele lat działania firmy był regularnie aktualizowany i ulepszany, przez co obecnie jest wysoce elastyczny i spersonalizowany. Jeżeli jesteś zainteresowany wspólnym rozwojem, oferujemy:

  • Certyfikowane produkty wysokiej jakości
  • Terminową dostawę towarów do każdego kraju
  • Dwuletnią gwarancję na wszystkie produkty
  • Wsparcie przy promocji.

Zapewniamy serwis i zarządzanie gwarancją wszędzie, gdzie dostępne są produkty Saturn®. Zapraszamy klientów hurtowych oraz detalicznych do rozważenia współpracy z nami. Doceniamy naszych partnerów i jesteśmy elastyczni we współpracy.Prosimy kierować swoje zapytania pod adres: sklep@vs-exim.pl

Dla naszych partnerów hurtowych oferujemy możliwość współpracy sprzedaży poprzez Dropshipping.

Poznaj Dropshipping - nowoczesny logistyczny model prowadzenia sprzedaży przez internet. Nie musisz kupować towaru, aby móc go sprzedać. Nasza firma zajmie się przygotowaniem oraz wysyłką Twojego zamówienia. Jedyne co musisz zrobić, to dodać nasze towary do swojej oferty online i sprzedawać towar, którego faktycznie nie posiadasz.

Nasza misja

Misją naszej firmy jest dostarczanie klientom nowoczesnych, ekskluzywnych towarów w niskich cenach, aby każdy w Polsce miał możliwość korzystania z najlepszych produktów i technologii światowych!

Za cel postawiliśmy sobie rozpowszechnianie gamy produktów wysokiej jakości na naszych rynkach. Robimy to, aby zadbać o potrzeby klienta i usatysfakcjonować go najlepszym możliwym asortymentem. Zawsze upewniamy się, że wszystko, co oferujemy, spełnia wyjątkowe standardy rynku.

Posiadamy w swojej ofercie największe ciekawostki na rynku Polskim, zachęcamy więc do jak najczęstszych odwiedzin naszych ofert w celu śledzenia nowości z dziedziny elektroniki, interaktywnych zabawek, sportu itp.